ساخت تندیس سردار سلیمانی


رییس کمیسیون خدمات شهری شورا خبر داد:

ساخت تندیس سردار سلیمانی

رییس کمیسیون خدمات شهری شورا، از ساخت تندیس سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس خبر داد.

به گزارش روابط‌ عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، زهرا لری در نشست عمومی شورا گفت: سال‌های‌سال، نام‌گذاری معبر و یا ساخت تندیس سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، مد نظر بوده که همواره با مخالفت ایشان مواجه می‌شد، اما اکنون کار ساخت تندیس این سردار اسلام در حال انجام است که امیدواریم هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.

وی بر افزایش سرانه‌ی فضای سبز نیز تأکید کرد و از ساخت پارک پدر، به‌عنوان یکی از کارهای ارزشمند شهرداری در زمینه‌ی افزایش فضای سبز شهری نام برد.

لری هم‌چنین گفت: شهرداری کرمان برای به‌سازی حمام باغ‌لـله نیز زحمت زیادی متحمل شده که جای تشکر دارد.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورا با بیان این‌که زیباسازی شهر نیز مورد تأکید است، از جذب سرمایه‌گذاری 650 میلیون تومانی برای نصب المان‌های شهری و نورپردازی خبر داد.

وی هم‌چنین بر مناسب‌سازی قطعه‌ی محل دفن جانبازان در مسجد صاحب‌الزمان تأکید کرد.

سرکار خانم لری با اشاره به حضور تعداد قابل توجهی از معلولان و جانبازان کرمانی در کاروان پاراالمپیک، خواستار مناسب‌سازی فضای شهری برای معلولان شد.

در ادامه، شهردار کرمان درباره‌ی ساخت تندیس‌های نخبگان کرمانی گفت: هفت تندیس نخبگان کرمانی آماده شده که در کنار تندیس باستانی پاریزی، در محل پارک ریاضیات، نصب خواهد شد.

بابایی افزود: برای ساخت تندیس سردار سلیمانی نیز فرخوان داده‌ایم تا از هنرمندان بیش‌تری برای ساخت تندیس ایشان بهره ببریم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *