آسفالت ،یکی از الویت های اصلی شهرداری در سال جاری/تداوم برگزاری نشست های محله ای و رفع مشکلات آنها

در .

آسفالت ،یکی از الویت های اصلی شهرداری در سال جاری/تداوم برگزاری نشست های محله ای و رفع مشکلات آنها

شب گذشته نشست اعضای شورای شهرکرمان، شهردار به همراه شهردار و معاونان شهرداری منطقه سه با اهالی شهرک مطهری با هدف همفکری و هم اندیشی در جهت بررسی وضعیت و رفع مشکلات این شهرک در محل مسجد امام حسین (ع) برگزار شد.

شهردار کرمان در این نشست بعد از شندین نقطه نظرات ،مشکلات و پیشنهادات اهالی شهرک ضمن تشکر از اقای محمد امین شمسی عضو محترم شورای اسلامی شهر کرمان به جهت برگزاری نشست های محله ای ،گفت: بعد از محله سرآسیاب این دومین محله ای است که نشستی با هدف هم اندیشی در جهت بررسی وضعیت محله با حضور نمایندگان ،نخبگان و معتمدان محل برگزار می شود.

مهندس سعید شعرباف ضمن ابراز خرسندی از برگزاری اینگونه نشست ها ،گفت : در نشست های محله ای همه مسائل با الویت بندی و بصورت مرتب مطرح و مجموعه ای از داده ها گردآوری می شوند و اگر می خواستیم به شیوه دیگر این کار را انجام دهیم زمان زیادی صرف می شد.

وی با بیان اینکه برگزاری اینگونه جلسات در شناسایی و رفع سریع تر مشکلات بسیار موثر است ،از تداوم آنها در کلیه محلات شهر کرمان خبر داد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات سید مرتضی حسینی شهردار منطقه سه به جهت اقدامات خوب انجام شده در سطح این منطقه بخصوص شهرک مطهری ،گفت : قبل از ورود به کرمان ارزیابی های از عملکرد مناطق و شهرداران انجام شده است که به جرات می توان گفت عملکرد خوب شهردار منطقه سه بسیار بارز بود و صحبت های اهالی این محله نیز مهر تائیدی بر عملکرد وی می باشد.

شهردار کرمان با بیان اینکه کلیه مسائل مطرح شده به ریز نوشته و مورد بررسی و جهت رفع آنها اقدام خواهد شد ،افزود: بعضی از درخواسته ها و مشلات در کوتاه مدت و میان مدت رفع می شوند و قریب 20 درصد نیز مربوط به مسائل زیربنایی است که زمان بر خواهد بود.

وی یکی از الویت های اصلی شهرداری در این دوره و در سال جاری را اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر و کوچه ها با الویت خودیاری و اتمام انجام عملیات فاضلاب شهری اعلام کرد و گفت :در این خصوص جلسات متعددی با شهرداران مناطق و معاونت مربوطه انجام شده است و انشالله شهروندان در سال جاری شاهد تحول جدی در حوزه زیرسازی و آسفالت در سطح شهر کرمان خواهند بود.

در ادامه این نشست شهردار منطقه سه شهری نیز ضمن تشکر از همراهی خوب اهالی شهرک مطهری با شهرداری این منطقه ، به کمبودهای موجود دراین شهرک اشاره کرد و افزود: شهرک مطهری با توجه به ازدحام جمعیتی که دارد و علارغم تلاش های صورت گرفته و خدمات ارائه شده در دوره های قبل به اهالی این منطقه و ساخت و سازهای سریع در حال انجام ،هنوز کمبودهایی احساس می شود که همه تلاش همکارانمان در منطقه سه بر آن است با الویت بندی مسائل نسبت به رفع آنها اقدام شود.

سید مرتضی حسینی با اشاره به درخواست تعدادی از اهالی برای آسفالت برخی از کوچه ها ،گفت : با توجه به اینکه اجرای عملیات فاضلاب بر عهده شهرداری نیست ولی معاون حمل و نقل و امورزیربنایی منطقه سه برای تسریع در امور و انجام سریع تر این اقدام در شهرک مطهری در حال پیگیری است تا پس از انجام عملیات فاضلاب ،عملیات زیرسازی و آسفالت معابر انجام شود.

وی گفت : بسیاری از درخواست های اهالی در برنامه کاری امسال منطقه قرار دارد و به ترتیب انجام می شودکه می توان به اتمام عمیلات طراحی بوستان های محدوده مسکن مهر و خیابان معرفت جهت آغاز عملیات ساخت و ساز اشاره کرد .

وی با اشاره به اینکه بصورت روزانه ملاقات های متعددی چه در شهرداری این منطقه و چه در نقاط و محلات مختلف با شهروندان با هدف رفع مشکلات و پیگیری درخواست های آنها انجام می شود ،اضافه کرد: همکاران ما در معاونت های خدمات شهری و حمل و نقل و امورزیربنایی و روابط عمومی منطقه سه آماده دریافت درخواست ها و پیشنهادات شهروندان هستند.

در ادامه این نشست مهندس منصور ایرانمنش و سردارحسین چناریان دو عضو محترم شورای اسلامی شهر کرمان ضمن تشکر از تلاش های شهردار منطقه سه ،به ایراد سخنانی پرداختند.

گفتنی است : این نشست بابیان نقطه نظرات ،مشکلات و پیشنهادات نمایندگان ،نخبگان و معتمدان شهرک مطهری همراه بود.