شورای اسلامی شهر کرمان با صدور پیامی عید نوروز را به ملت بزرگ ایران و به ویژه شهروندان کرمان تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

«یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار 
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال» 

بهار، فصل تسبیح آفرینش است و قنوت درختان به تمنای آسمان؛ و نوروز، پیام‌آور مهر و محبت و شعری است که پایان رؤیا‌های ناتمام را تفسیر می‌کند.
سال نو می‌شود، زمین نفسی دوباره می‌کشد، برگ‌های تازه می رویند و گل‌ها لبخند می‌زند.  

دستان پر نوازش بهار، طبیعت خفته را از خواب بیدار می‌سازد و زمین و درخت، راز‌های رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می‌کنند.

چهره‌آرایی زمین در سیر خوش آهنگ زمان رخ می‌نماید،تا با اراده‌ی نقاش زندگی و معمار پویندگی و پایندگی،غنچه‌ها بر شاخساران و بوته‌ها بر جویباران و قُمریان بر کوهساران،هم‌آواز و هم‌نوا سرود سرخوشی و بانگ چاووشی بردارند که بهار فرش می‌گسترد و سکوت و سکون و سردی به نغمه و حرکت و گرمی مبدل می‌شود.
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و با شکوه ترین جلوه های خداوند در جهان هستی است را به تمامی هموطنان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما  مسئلت داریم و خداوند متعال را شاکر و سپاسگزاریم که بر ما منت نهاد تا در سالی که گذشت با همکاری،همراهی و همدلی مجموعه مدیریت شهری با شهروندان فهیم و متعهد،در راستای خدمت رسانی و رفع مسایل و مشکلات شهری،قدم برداریم و امیدواریم که در این مسیر توانسته باشیم موجبات رضایت مندی همشهریان عزیز را فراهم نماییم و مورد توجه و عنایت حضرت حق قرار گرفته باشد.

امید است که بتوانیم با یاری خداوند متعال،همیاری همه شهروندان گرامی و همت مدیریت شهری،در سال جدید سیمایی زیباتر از شهر در همه  ابعاد و زمینه ها را شاهد باشیم و شهرمان را بهتر و آبادتر از گذشته بسازیم.

باشد که سالی سرشار از شادی و کامروایی،پیش رو داشته باشید.

شورای اسلامی شهر کرمان