دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان با فرمانده انتظامی استان

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان با فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان دیدار و گفتگو کردند.                                                                                                

 در ابتدای این نشست رییس شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به اینکه اقتدار و عملکرد خوب نیروی انتظامی موجب آبروی نظام است، گفت:امنیتی که امروز در کشور وجود دارد،مرهون تلاش های نیروی انتظامی است.                                                        

 علیرضا نادری افزود:عملکرد خوب نیروی انتظامی نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرده است و امروز امنیت پایدار و قوام جامعه،مرهون تلاش های نیروی انتظامی است.

وی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی و پرسنل جان برکف این ارگان،در راستای تامین امنیت و آرامش شهروندان، از نیروی انتظامی به عنوان یار و یاور مدیریت شهری در اداره مطلوب شهر یاد کرد.                                                    

 رییس کمیسیون بودجه، منابع پایدار و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر کرمان نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های نیروی انتظامی،گفت:عملکرد خوب و ارزنده نیروی انتظامی،باعث جلب اعتماد مردم و ثبات امنیت در جامعه شده است.

 حسین چناریان در ادامه بر تقویت تعامل و همکاری بین شورای اسلامی شهر و شهرداری با نیروی انتظامی تاکید کرد.

  فرمانده انتظامی استان کرمان در این دیدار با اشاره به اینکه خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین شهرداری و نیروی انتظامی وجود دارد،از رییس واعضای شورای اسلامی شهر کرمان به دلیل تعامل و ارتباط مستمر با این فرماندهی تقدیر و تشکر کرد. 

گفتنی است در این دیدار اعضای شورای اسلامی شهر کرمان ضمن تشکر از خدمات ارزنده نیروی انتظامی،به ارائه پیشنهاد و گفتگو پرداختند.