نشست هم اندیشی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان با رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تهران

رئیس شورای اسلامی شهر کرمان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا،به ذکر خاطره ای از شهید چمران پرداخت و گفت:جا دارد در دیار شهید سلیمانی، یاد و خاطره اولین مدافعان انقلاب اسلامی و شهیدان دوران دفاع مقدس را گرامی بداریم.

علیرضا نادری در ادامه با تاکید بر جایگاه بسیار مهم و تاثیرگذار شورای اسلامی شهر و شهرداری در خدمت رسانی و کسب رضایت مردم ،اظهار داشت: تعامل، همکاری،توجه به قانون و برنامه‌ ریزی های صحیح در مجموعه مدیریت شهری مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم، خدمت رسانی و رسیدگی به مسایل و مشکلات شهروندان است.

رییس شورای اسلامی شهر تهران نیز افزود:لازم است که روحیه کار جهادی در همه ارکان سازمان ها و نهادها جاری و ساری باشد تا گام های موثری در راستای رسیدگی به نیازهاو مطالبات مردمی برداشته شود.

مهدی چمران در ادامه با تاکید بر ضرورت بازسازی،بهسازی و احیای بافت فرسوده،تصریح کرد:در راستای جلوگیری از گسترش بیجای شهر و توزیع عادلانه خدمات شهری بهتر است که به سمت احیای بافت فرسوده برویم.

شهردار تهران نیز در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و همه شهدای انقلاب گفت:تسریع در حل مشکلات زیربنایی در حوزه شهری با تعامل و هم افزایی بین نهادهای خدمات رسان صورت می گیرد و دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان بر اساس یک برنامه ریزی مدون می توانند تأثیر بسزایی در توسعه و آبادانی شهر داشته باشند.

محمود بابایی رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرمان نیز با تاکید بر ضرورت توجه به مباحث فرهنگی در همه ابعاد،گفت:یکی از مهم ترین مباحث اساسی در حوزه مدیریت،بحث فرهنگ است و باید فرهنگ جایگاه واقعی خود را در همه امور پیدا کند.