زحمات چندین ساله شما برای انسجام استان و ایجاد وحدت فراموش شدنی نیست


رییس شورای اسلامی شهر کرمان در دیدار با آیت الله جعفری:

زحمات چندین ساله شما برای انسجام استان و ایجاد وحدت فراموش شدنی نیست

 

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان با حضرت آیت الله جعفری امام جمعه سابق کرمان و رییس حوزه های علمیه استان دیدار کردند.

در این دیدار آیت الله جعفری با بیان این که یکی از دستورات ارزشمند مکتب ما مشورت در کارهای اساسی و مهم است گفت: به همین دلیل قرآن مجید با صراحت به شخص پیامبر دستور می دهد در امور مختلف با اصحاب خود مشورت کند.

وی همچنین اظهار داشت: اگر در مسائل اساسی کشور نیز با اهلش مشورت کنیم مشکلی برای مان پیش نمی آید.

به گفته آیت الله جعفری طرف مشورت باید عاقل باشد، خیرخواه باشد و از نوعی تخصص برخوردار باشد که نتیجه این مشورت، برکت و رحمت است.

وی در ادامه افزود: اما مشورت و نظم و انضباط، در کارها رعایت نمی شود.

رییس شورای شهر کرمان نیز در ابتدای این دیدار با بیان این که بین شما و مردم کرمان همیشه یک رابطه عاطفی وجود داشته است گفت: زحمات چندین ساله شما برای انسجام استان و ایجاد وحدت فراموش شدنی نیست.

محمد فرشاد همچنین افزود: شهرداران سابق و فعلی با رهنمودهای حضرت عالی و امام جمعه کنونی کرمان قدم های خوبی در اتمام پروژه های عمرانی و پرداخت حقوق کارگران برداشته اند.

وی با اشاره به دغدغه های کارگران شهرداری در زمینه پرداخت ها اظهار داشت: سعی شد در بحران کنونی اقتصادی، حقوق کارگران به تعویق نیفتد.

فرشاد از اتمام سه پروژه عمرانی بزرگ در سال گذشته نام برد و گفت: طرح های نیمه تمام که دغدغه حضرت عالی و مردم کرمان بود در سال جاری به اتمام می رسند.

وی با تاکید بر ارائه خدمات شهری بر اساس توان و درآمد شهرداری افزود: همچنین سعی می شود کرامت ارباب رجوع که همیشه توصیه حضرت عالی بوده در شهرداری کرمان مدنظر قرار گیرد.

   

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.