رییس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورا: پل سیدی هرچه سریع‌تر تعیین‌تکلیف شود


رییس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورا:

پل سیدی هرچه سریع‌تر تعیین‌تکلیف شود

رییس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شور با انتقاد از طولانی‌شدن ساخت پل سیدی گفت: وضعیت پل سیدی هرچه سریع‌تر باید تعیین‌تکلیف شود.

به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، محمدجواد کامیاب، در نشست عمومی شورا با بیان این‌که از اقدامات مهم کمیسیون عمران و حمل‌و‌نقل، پیگیری پروژه‌های نیمه‌تمام شهر است، گفت: در نشست این کمیسیون، وضعیت پل سیدی مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره این‌که ساخت پل سیدی زمان‌بر شده و تلفات انسانی هم داشته است، گفت: در قراردادها دو نکته وجود دارد؛ یا پیمان‌کار به وظیفه‌ی خود عمل نمی‌کند و یا شهرداری به‌عنوان کارفرما به تعهدات خود عمل نکرده است؛ بنابراین، باید مقصرِ طولانی‌شدن این پروژه مشخص شود.

رییس کمیسیون عمران و حمل‌و‌نقل شورا تصریح کرد: ساخت پل سیدی با پیمان‌کار فعلی به پایان نمی‌رسد؛ بنابراین، مقرر شد مستندات مربوط به این پروژه از سوی شهرداری به شورا ارایه و درباره‌ی آن تصمیم‌گیری شود.

کامیاب افزود: تکمیل پل سیدی، نیاز به منابع مالی بیش از دوبرابر روز نخست دارد و حتی شاید با این عدد هم به پایان نرسد؛ بنابراین، باید هرچه سریع‌تر وضعیت پیمان‌کار پل سیدی مشخص شود و در صورت خلع‌ید، پروژه به‌صورت امانی و یا روش‌های دیگر اجرا شود.

وی هم‌چنین با اشاره به تأخیر در انتخاب شهردار کرمان گفت: در این‌باره جای نگرانی نیست؛ چراکه کمیسیون‌های شورا دارند کار خود را انجام می‌دهند و آقای موسوی، سرپرست شهرداری نیز با قوت امور شهرداری را رتق‌فتق می‌کند.

رییس کمیسیون عمران و حمل‌و‌نقل شورا با بیان این‌که در نشست این کمیسیون 9 نامه مورد بررسی قرار گرفت، گفت: خوش‌بختانه با توجه به بررسی نامه‌های شهروندان در شهرداری، تعداد نامه‌های ارسالی به کمیسیون‌ها کاهش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *