در نشست مشترک اعضای شورا با مدیرعامل مؤسسه شهید رجایی قرارگاه خاتم؛ برای سرعت‌بخشیدن به پروژه‌های شهری برنامه‌ریزی شد


در نشست مشترک اعضای شورا با مدیرعامل مؤسسه شهید رجایی قرارگاه خاتم؛

برای سرعت‌بخشیدن به پروژه‌های شهری برنامه‌ریزی شد

به‌منظور سرعت‌بخشیدن به ساخت تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان، نشست مشترکی با حضور رییس و سایر اعضای شورا با مدیرعامل مؤسسه‌ی شهید رجایی قرارگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، در این نشست که سرپرست شهرداری کرمان و معاونان فنی و عمرانی و اداری مالی شهردار حضور داشتند، در رابطه با سرعت‌بخشیدن به ساخت تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان گفت‌و‌گو و برنامه‌ریزی شد.

رییس شورای اسلامی شهر کرمان در این نشست بر عمل به تعهدات شورا و شهرداری نسبت به قرارگاه خاتم برای سرعت‌بخشیدن به تکمیل پروژه‌های شهری تأکید کرد.

محمد فرشاد با بیان این‌که در دوسه‌ماه اخیر شورای پنجم و شهرداری کرمان در حد توان به تعهدات خود عمل کرده است، خواستار برنامه‌ریزی مناسب برای تکمیل پروژه‌ها شد.

وی افزود: شورا و شهرداری دو نهاد و شخصیت حقوقی هستند و براساس قانون وظایفی دارند؛ ضمن این‌که رویکرد شورا این است که فعالیت‌ها را به‌صورت مستمر می‌بیند؛ بنابراین، تلاش می‌کنیم تصمیم‌‌هایی که پیش از این در چارچوب قانون گرفته شده را به سرانجام و پروژه‌هایی که آغاز شده را با اولویت به پایان برسانیم.

رییس شورای اسلامی شهر کرمان ادامه داد: هر پروژه‌ی شهری که شروع می‌شود، یک‌سری تبعات و هزینه‌های اجتماعی و ترافیکی دارد که باید تحمل شود تا پروژه‌ها به پایان برسد.

فرشاد در عین حال بر سرعت‌بخشیدن به اجرای پروژه‌ها تأکید کرد و با اشاره به همدلی و هماهنگی بین اعضای شورا گفت: شورای اسلامی شهر به‌عنوان یک نهاد مشورتی، تصمیم گیری و تصمیم سازی در کنار شهرداری است و اعضای شورا برای رفع مشکلات و تکمیل پروژه‌ها هرچه در توان داشته باشند، انجام خواهند داد.

وی با بیان این‌که ما وارث تعهداتی هستیم که در گذشته ایجاد شده است، افزود: تأکید ما بر پایان‌یافتن پروژه‌های نیمه‌تمام است و در این راستا تلاش می‌کنیم به تعهداتی که در گذشته ایجاد شده، عمل کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر کرمان نیز در این نشست با بیان این‌که باید اعتماد مردم را جلب کنیم تا در تکمیل پروژه‌ها، با پرداخت عوارض معوق خود به شهرداری کمک کنند، گفت: آنچه که موجب جلب اعتماد مردم می‌شود، سرعت‌بخشیدن به اجرای پروژه‌ها و بهره‌برداری از آن‌هاست.

سیدمحمدرضا میرحسینی با اشاره به پیشرفت فیزیکی تقاطع غیرهم‌سطح ولی‌عصر (عجل‌الله‌فرجه) گفت: با توجه به پیشرفت 98 درصدی اجرای تقاطع غیرهم‌سطح ولی‌عصر (عجل‌الله‌فرجه)، بهره‌برداری از این پروژه باید در اولویت باشد.

در این نشست مقرر شد تقاطع غیرهم‌سطح ولی‌عصر (عجل‌الله‌فرجه) در نیمه‌ی نخست دی‌ماه به بهره‌برداری برسد.

هم‌چنین در این نشست در خصوص تعهدات طرفین نسبت به یک‌دیگر گفت‌و‌گو و در این‌باره تصمیم‌گیری‌های لازم انجام گرفته شد.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.