نوسازی 50 درصد از ناوگان فرسوده‌ی تاکسی شهر کرمان، تا آخر امسال


رییس شورای اسلامی شهر کرمان خبر داد:

نوسازی 50 درصد از ناوگان فرسوده‌ی تاکسی شهر کرمان، تا آخر امسال

رییس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: تا آخر امسال 250 دستگاه تاکسی جدید دیگر به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، علی‌اکبر مشرفی در نشست عمومی شورا، با اشاره به رونمایی از 250 تاکسی نو گفت: با اضافه شدن 250 دستگاه تاکسی جدید دیگر تا پایان امسال به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان، حدود 50 درصد از ناوگان فرسوده‌ی تاکسی، نوسازی می‌شود که جای تشکر از آقای شهردار دارد.

وی افزود: افزوده شدن تاکسی‌های نو به ناوگان حمل‌و‌نقل شهر کرمان، به بهبود مسایل زیست‌محیطی و ترافیکی کمک می‌کنند، اما از سوی دیگر سرعت این خودروها بیش‌تر است؛ بنابراین، باید تلاش کنیم تا شهری با کم‌ترین حادثه داشته باشیم.

مشرفی ادامه داد: روزبه‌روز تصادف‌های جرحی، خسارتی و منجر به فوت در شهر کرمان افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین، باید ببینیم شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان چکار می‌توانند انجام دهند تا تصادف‌ها کم‌تر شود.

وی در رابطه با بازگشایی خیابان استقلال نیز گفت: با توجه به این‌که تمام کوچه‌های منتهی به معبر استقلال مسدود است، خودروهایی که در ترافیک سنگین این مسیر معطل می‌شوند، نمی‌تواند از مسیر کوچه‌ها از ترافیک خارج شوند.

مشرفی بر جابه‌جایی ایستگاه تاکسی میدان آزادی نیز تأکید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *