توسعه کشور، نیازمند مشارکت جوانان در عرصه های اجرایی است


نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها ، ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) که به روز «جوان» مزین گردیده را به جوانان کشور تبریک گفت و افزود: توسعه کشور، نیازمند مشارکت جوانان در عرصه‌های اجرایی است.

کمال جوانمرد، دوره جوانی را دوره گذار از کودکی به بزرگ‌سالی و آغاز فصل شکفتن دانست و گفت: جوانان از ارکان پویایی، هيجان، نشاط و سرمايه آينده کشورند و دولت‌ها باید نهایت تلاش خود را جهت مرتفع نمودن مشکلات این جوانان معطوف دارند.

سخن‌گوی شورای اسلامی شهر کرمان گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، جوانان اکنون از جایگاه بسیار والایی برخورداند.

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها، خواستار ارائه الگوهای مطابق با  آموزه های ایرانی-اسلامی به جوانان شد و گفت: دشمن بعد از ناکامی در جنگ هشت سال دفاع مقدس، اکنون با توسل به جنگ نرم درصدد ضربه زدن به اعتقادات، اشاعه فساد و تغییر نگرش جوانان ایرانی است که باید در این زمینه هوشیار بود و آگاهانه عمل کرد.

جوانمرد با اشاره به اینکه، در برنامه ريزي‌ها و سياست هاي فرهنگي و اجتماعي باید توجه ويژه‌اي به نسل جوان شود افزود: جوانان از آسيب پذيرترين و حساس ترين نيروهاي کشور و نیازمند حمایت بیشتر در زمینه اشتغال، مسکن و ازدواج هستند.

سخن‌گوی شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به حدیثی زیبا از امام صادق(ع) خطاب به جوانان گفت: امام صادق(ع) از جوانان خواسته که آبرو و شرف را با تربیت و دین خود را با دانش حفظ کنند و امید است این حدیث زیبا سرلوحه کار جوانان ایرانی قرار گیرد.

جوانمرد، برای کلیه جوانان کشور آرزوی توفیق کرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.