بیانیه شورای اسلامی شهر کرمان به مناسبت 13 آبان


13 آبان نماد استقامت، ایستادگی و توکل ایرانیان به ذات اقدس الله و عدم تردید آن‌ها در تحقق وعده الهی است، امسال 13 آبان با طلیعه ماه محرم، ماه آزادی و حقیقت و عزت‌طلبی امام حسین(ع) همزمان شده است تا صدای هیهات مناالذله ملت ایران با حماسه عاشورا پیوند بخورد و به دنیا نشان دهد که ایران و ایرانی در برابر فشارهای سیاسی، نظامی و اقتصادی حاضر نیست عزت و سربلندی خود را زیر پا بگذارد.

13 آبان نماد عزت‌طلبی، حریت و آزادگی ملت ایران در برابر قیود و زنجیره‌های فولادی شیطان بزرگ است که مهم‌ترین ویژگی این روز بزرگ توکل بر قدرت الهی و ایستادگی همراه با بصیرت در راه مبارزه و عزت خواهی ملت ایران است و مطمئناً یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های قیام اباعبدالله الحسین(ع) نیز عزت‌طلبی بود. امام حسین(ع) با شعار هیهات مناالذله پا در صحرای کربلا گذشت و عزیزترین عزیزان خود را به میدان آورد و با گفتار و عمل خود به مبارزه با ظلم پرداخت.

اگر دیروز دانشجویان پیرو خط امام(ره) لانه جاسوسی آمریکا را فتح کردند و با اقتدا به رهبر خویش دوشادوش هم حرکت کردند و ضربات سنگینی به نظام سلطه جهانی وارد آوردند، امروز نیز وارثان آنها، گوش به فرمان رهبر خویش، با تلاشی مضاعف و جهاد گونه همواره در حال خلق حماسه‌های سیاسی و اقتصادی و شگفت آفرینی هستند که پیشرفت‌های علمی و درنوردیدن مرزهای دانش یکی پس از دیگری شاهد این مدعاست.

شورای اسلامی شهر کرمان در جهت تجدید پیمان با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و میثاق با شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی، با حضور گسترده و پرشور خود در مراسم 13 آبان ضمن انزجار و نفرت از استکبار جهانی بر لزوم هشیاری و ایستادگی مسئولان نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در مقابله با وعده‌های پوشالی دشمنان قسم‌خورده اسلام تاکید می‌کند و از مردم بزرگوار کرمان دعوت به عمل می‌آورد  تا در این روز، پرشکوه تر از همیشه و با فریاد رسای مرگ بر آمریکا که ادامه ‌دهندة شعار هیهات من الذله و راه  امام‌حسین (ع) است، در مراسم یوم الله  13آبان شرکت کنند . همگی اعضای شورای اسلامی شهر کرمان دوشا دوش مردم همیشه در صحنه در این راهپیمایی بزرگ شرکت خواهند کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.